SON DAKİKA

"Çevremizi Korursak Geleceğimizi Koruruz"

Bu haber 05 Haziran 2017 - 11:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çevre Şehircilik İl Müdürü ve beraberindekiler Dünya Çevre Günü nedeniyle Vali Köşger’i ziyaret etti.
Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Rasim Buluç ve beraberindekiler ‘5 Haziran Dünya Çevre Günü’ münasebetiyle Vali Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret ettiler.
Buluç, 5 Haziran Çevre Günü dolayısıyla Vali Köşger’e fesleğen çiçeği takdim ederek; çevre konusunda kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti.
Vali Köşger ise; “Çevre Günü dolayısıyla Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın ve taşra teşkilatının ülke genelinde yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı kutluyorum. Başta Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüz olmak üzere bütün kurumlarımız ve vatandaşlarımız çevre konusunda duyarlı olmalıdır. Çevremizi korursak geleceğimizi koruyacağız. Tabiatı korumak, çevre sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak zorundayız. İnsanlığın bu ortak meselesi için eğitim kurumlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, yazılı ve görsel basınımız ve tüm bireyler hep birlikte çaba sarf etmelidir. Bu vesileyle tüm halkımızın daha temiz bir dünyada mutlu ve sağlıklı bir hayat geçirmelerini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat