SON DAKİKA

Öğrencilerin Tercih Etmediği Bölüme Öğretim Üyesi Alınacak

Bu haber 02 Haziran 2017 - 20:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesinin farklı bölümlerine 2 profesör, 2 doçent ve 5 yardımcı doçent alınacağı duyuruldu. Öğrencilerin tercih etmediği Biyoloji Bölümüne öğretim üyesi alınacak olması ise dikkat çekti.
Bingöl Üniversitesi rektörlüğünden yapılan duyuruda “Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.” ifadelerine yer verildi.
Alınacak yada atanacak profesörlerden biri Veterinerlik Fakültesi’ne, diğeri ise Ziraat Fakültesi’ne alınacak. Doçentlerden biri Fen-Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’ne, diğeri ise İİBF Kamu Yönetimi bölümüne alınacak. Alınacak 5 yardımcı doçentin alınacağı bölümler ise şu şekilde: Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji 1, Tarih 1, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu 2, Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu 1.
Yeni alınacak yada kadrosu yükseltilecek 9 öğretim üyesinden 8 tanesinin öğrencisi bulunan aktif bölümlerden olduğu görülürken, Biyoloji Bölümüne alınacak yardımcı doçent adayının öğrencilerin tercih etmediği ve öğrencisi bulunmayan bölüm olması dikkat çekti. Hali hazıra 6 öğretim elemanı bulunan ve öğrencisi bulunmayan bölüme niçin öğretim üyesi ataması yapılacağı akıllarda soru işaretleri bıraktı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat