SON DAKİKA

Havaalanı Müdürü Kimin Çanağına Çomak Soktu!

Bu haber 02 Haziran 2017 - 20:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Bingöl Havalimanı Müdürü Mahmut Araboğa’nın görevden alındığı öğrenildi.
2013 yılında Bingöl Hava Limanı Müdürlüğü’ne atanan Araboğa, aradan geçen 4 yıllık süre zarfında görevini oldukça başarılı bir şekilde sürdürdü. Araboğa’nın aniden görevden alınarak Ankara Esenboğa Havalimanı’na şube müdürü olarak atanması kafalarda soru işaretleri bıraktı.
Bingöl Kamuoyu Araboğa’nın bu ani görev değişimini konuşuyor. Araboğa’nın hangi siyasetçinin ihtiraslarına kurban gittiği merak ediliyor. Kamuoyunda konuşulan iddialara göre Araboğa, bir siyasinin istediği kişiyi güvenlik görevlisi olarak almadığı için görevden alındı. Kamuoyuna yansıyan haberlerin muhataplar tarafından yalanlanması yada teyit edilmesi gerekiyor.
MAHMUT ARABOĞA KİMDİR?
1968 Bingöl Ormanardı Köyü doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Bingöl’de tamamladı. Yükseköğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. 1992-93 yılları arasında Başbakanlık’ta, 1993-2000 Cumhurbaşkanlığı’nda görev yaptı. 2000 yılında Ankara Valiliği, 2011’de Yargıtay Başkanlığı’nda çalıştı. 2005’ten itibaren Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’nde görev yaptı. Birçok kurumsal eğitimden geçti. 13 Mayıs 2013’te Bingöl Hava Limanı Müdürlüğü’ne atandı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat