beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Fenilketonüri Hastaları Ziyaret Edildi

Bu haber 02 Haziran 2017 - 0:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de 1 Haziran “Ulusal Fenilketonüri Günü” dolayısıyla bir takım etkinlikler gerçekleştirildiği öğrenildi.
Türkiye’de her yıl 1 Haziran “Ulusal Fenilketonüri Günü” olarak kabul edilmiş olup bu günde konunun önemini anlatan bazı etkinlikler gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde tedavi edilmediğinde sonuçları son derece ağır olan bu hastalık için toplumsal duyarlılık oluşturulmaya çalışılmaktadır.
Bu kapsamda, Bingöl Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün 31 Mayıs 2017 Çarşamba günü 2 aile ve 4 çocuğu ziyaret ederek, ailelere hastalığa uygun gıdalar ( Un, makarna, çorba ve kurabiye) verip hastalık hakkında aileleri bilgilendirdikleri öğrenildi.
Ayrıca, 1 Haziran 2017 Perşembe günü Bingöl Halk Sağlığı Müdürlüğü eğitim salonunda Dr. Dilan Ünsal tarafından Bingöl Halk Sağlığı Müdürlüğü çalışanlarına Fenilketonüri hakkında eğitim verildiği öğrenildi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat