SON DAKİKA

Solhan'da Yıl Sonu Etkinlikleri Yapıldı

Bu haber 01 Haziran 2017 - 14:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü sergisi ve okulların yılsonu etkinlikleri Solhan Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı.
Daha önce her kurumun sergi ve yılsonu etkinliklerinin ayrı ayrı yapılması durumunda tüm etkinliklere gerek kurum ve kuruluşların gerekse vatandaşların sayı çokluğundan katılım gösterememesi ve kurumların bir arada etkinlik yaparak kaynaşma ve dayanışma kültürüne de zemin hazırlayan 2016-2017 eğitim öğretim yılı sonu etkinlikleri yoğun katılım ile gerçekleşti.
Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Solhan Belediye Başkanı Vekili Adil Maç, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Güler,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ramazan Tokuş, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Abdulaziz Döger, Bingöl Halk Eğitim Merkezi Müdürü Selahattin Akıncı, Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz, Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu, kurum amirleri ve çok sayıda davetli katıldı.
22 standın kurulduğu yılsonu etkinliklerinde Solhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin germ ikramı da oldu.
Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3, Solhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2, Solhan Yatılı Bölge Okulu 2, Şehit Kaymakam Ersin Ateş İlköğretim Okulu 2, Atatürk İlköğretim Okulu 2, 28 Ağustos İlköğretim Okulu 1, Öğretmen Veli Tuğa İlköğretim Okulu 1, Hazarşah Merkez İlkokulu 1, Hazarşah Yeni yerleşim İlköğretim Okulu 1, Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 1, Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi 1, Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi 1, Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1, Yüzenada Temel Lisesi 1, Yüzenada Anaokulu 1 ve bir adet de protokol çadırı olmak üzere 22 satand kuruldu. İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açılan mesleki kurslar ise Kültür Merkezi zemin katında sergi açtı.
İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Kurslarında hazırlanan eserler ve okullarda hazırlanan çalışmalar büyük ilgi gördü. Okulların çalışmaları tanıtılırken okullar kültür merkezi konferans salonunda gösteriler düzenledi. Etkinlikler kapsamında yarışmalar da yapılarak dereceye girenlere ödüller verildi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat