SON DAKİKA

Karlıova'da Dokuz Köy Yolu Asfaltlanacak

Bu haber 01 Haziran 2017 - 1:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karlıova İlçe Kaymakamı Levent Yetgin yaptığı açıklamada ilçeye bağlı dokuz köy yolunun asfaltlanacağını belirtti.
Karlıova Kaymakamı Levent Yetgin ilçeye bağlı dokuz köy yolunun asfaltlama işlemlerine başlanacağını duyurdu. Cuma günü ihaleye çıkacak olan köy yolları için basına bilgi veren Kaymakam Yetgin ‘’ İlçeye bağlı Yoncalık, Sakaören, Ilıpınar, Kazanlı, Hasanova, Çiftlik, Cilligöl, Geçitli ve Yorgançayır köy yollarını bu yıl içerisindeki asfaltlama programına dahil ettik. Toplamda 2.5 milyon TL nin ayrıldığı programın ihalesini bir hafta içerisinde yapacağız. Bu sene içerisinde bitirmeyi planladığımız köy yolları şimdiden hayırlı olsun” dedi.
Kaymakam Levent Yetgin, planlanan bütün işlerin zamanında gerçekleştirilmesi için çalışmaların hızla devam ettiğini, ayrıca artan ve yeni gelecek ödenekler ile köylere yönelik yeni programların da yapılarak uygulanacağını belirtti. Kaymakam Yetgin son olarak “İlçemize yönelik hizmetlerde her türlü desteği veren başta Sayın Valimiz Yavuz Selim Köşger olmak üzere İl Özel İdaresi yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.
Geçmişte asfaltı yapılan 33 köy yoluna eklenen 9 köy yolunun asfaltı yapıldığı takdirde ilçeye bağlı toplam 42 köy yolu asfaltlı olacak.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat