SON DAKİKA

FKA'dan Çır Şelalesi Hakkında İnanılmaz Hata

Bu haber 01 Haziran 2017 - 0:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) tarafından hazırlanan Turizm Stratejisi ve Eylem Planında Bingöl merkeze bağlı Çır Şelalesi, Genç ilçesindeymiş gibi gösterildi.
Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) tarafından hazırlanan ‘TRB1 Bölgesi Sürdürülebilir Turizm Stratejisi ve Eylem Planı’nda Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli’deki şelalelere de yer verildi.
Planda, Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli’de bulunan şelaleler sıralanırken, Bingöl’ün Çır Şelalesi, Elazığ’ın Çırçır Şelalesi, Malatya’nın Gürpınar Şelalesi ve Tuceli’nin Zenginpınar ve Dereova Şelalelerinden bahsedildi.
TRB1 bölgesinde yer alan önemli şelalelerin Çır Şelalesi, Zenginpınar (Zağge) Şelalesi ve Dereova Şelaleleri olduğu belirtilirken, Çır Şelalesi hakkında şu bilgilere yer verildi: “Çır Şelalesi Bingöl’ün Genç ilçesine bağlı Ilıca yerleşim yerine 8 km uzaklıktadır. Şelale 100 m yükseklikteki “Çır taşı” olarak bilenen kayalığın ortasından akmaktadır.” Bingöl Merkez’de bulunan şelalenin Genç İlçesi’ndeymiş gibi gösterilmesi, planların baştan savma hazırlandığı yorumuna sebep oldu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat