SON DAKİKA

Her Gün 1000 Kişiye İftar Veriliyor

Bu haber 31 Mayıs 2017 - 19:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi tarafından Yenişehir Mahallesi İş Bankası’nın yanında Ramazan Sokağı kuruldu. Ramazan Sokağı’nda 30 işyeri ve bin kişinin iftarını açabileceği geleneksel İftar Çadırı bulunuyor.
Ramazan ayı dolayısıyla Bingöl Belediyesi tarafından kent merkezinde İş Bankası yanında Ramazan Sokağı kuruldu. Ramazan Sokağı’nda 30 işyerinin bulunduğu Ramazan Çarşısı ve bin kişinin iftarını açabileceği geleneksel İftar Çadırı bulunuyor. Ramazan çadırında günlük 1500 kişi iftar açabilecek. Çadırda 20 personel hizmet veriyor.
Konu ile ilgili olarak Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “Belediyemiz, Ramazan ayı münasebetiyle Yenişehir Mahallesi İş Bankası’nın yanında Ramazan Sokağı kuracak. Ramazan Sokağı’nda 30 işyerinin bulunduğu Ramazan Çarşısı ile 1500 kişilik geleneksel İftar Çadırı bulunuyor. Ramazan Çarşısı’nda bulunan işyerlerini kiralamak isteyen esnaflarımız Bingöl Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. İftar çadırımız bir ay boyunca halkımızın hizmetinde olacaktır. İftar çadırımız fakir ve kimsesizlere hizmet vereceği gibi, yolda kalmış veya bir şekilde evine ulaşamayanlara da hizmet edecektir. İftar çadırı için hazırlanan yemeğe katkı sunmak isteyen hayırsever vatandaşlarımız Bingöl Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne müracaat ederek katkı sunabilirler. Ramazan çadırına bir ay boyunca tüm Bingöllüleri bekliyoruz. Ramazan Ayının; İlimizin, milletimizin ve ülkemizin huzur ve mutluluğuna vesile olmasını diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat