beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Solhan MHP'de İstifa Depremi

Bu haber 30 Mayıs 2017 - 11:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl MHP İl başkanlığı seçimlerinin ardından üçü yönetim kurulu üyesi olmak üzere toplamda 7 kişi MHP Solhan ilçe teşkilatı üyeliğinden istifa ettiklerini açıkladı.
Geçtiğimiz hafta Bingöl Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bingöl İl Başkanlığı 12. Olağan Kongresinin akabinde Solhan’da istifalar gerçekleşti.
MHP Solhan İlçe teşkilatı yönetiminde bulunan Nizamettin Kutlu, Sayim Döğüm ve Celil İşeri’nin parti yönetiminden ve parti üyeliğinden, Baki Sönmez, Ayhan Adar, Behçet Sönmez ve Recep Sönmez’in ise parti üyeliğinden istifa ettikleri öğrenildi.
Üçünün parti yöneticisi olan toplam 7 kişinin MHP Solhan ilçe Teşkilat Başkanlığına verdikleri istifa dilekçelerinde açık bir neden belirtmedikleri ve dilekçede “gördüğüm lüzum üzerine” ibaresi kullandıkları öğrenildi.
MHP Solhan İlçe Teşkilatı yöneticiliği ve parti üyeliğinden istifa edenler, 30 yıldır MHP çatısı altında siyaset yaptıklarını ve MHP dışında hiçbir partiye oy vermediklerini ifade edip İlçe Başkanlığı ile uyuşmazlıktan dolayı istifa ettiklerini belirttiler.
Kaynak: Solhanın Sesi Gazetesi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat