SON DAKİKA

Genç'te Önemli Ameliyatlar Yapılabilecek

Bu haber 30 Mayıs 2017 - 13:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sağlık alanında yapılan iyileştirmeler sonucu artık Genç Devlet Hastanesi’nde bazı cerrahi operasyonların yapılabileceği bildirildi. Geçtiğimiz hafta ilçedeki görevine başlayan Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Hasan Yaşar, hastanede devam eden bir takım çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını ve yakın zaman içerisinde birçok önemli ameliyatların hastane bünyesinde gerçekleşeceğini söyledi.
Dr. Serhat Göçüncü’nün başhekimliğe atanması ile birlikte bir süreden beri revizyon ve teknolojik yeniliklerle hasta konforunu artıran ve sağlık hizmetinde ilerici yaklaşımlar sergileyen Genç Devlet Hastanesi, var olan bazı çalışmaların tamamlanması ile birilikte yakın zaman içerisinde birçok önemli ameliyatları kendi bünyesinde yapılabilmesine imkan sağlayacak.
Sağlık Bakanlığı 74’üncü Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası kapsamında Genç Devlet Hastanesi’ne ataması yapılan Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Hasan Yaşar, vatandaşlara poliklinik hizmetlerinin yanı sıra bir çok önemli ameliyatların yapılabilmesi imkanını da sağlayacaklarını belirtip şunları söyledi: “Hastanemizde şu an tüm ameliyatları yapabilecek imkan ve donanımlarımız mevcut. Ameliyathane yoğun bakım ünitemiz, anestezi uzman ve teknikerlerimiz ile ameliyathane hemşiremiz de mevcut. Şu an sadece klimalardan kaynaklı ufak bir eksikliğimiz var ve oda kısa sürede giderilmesi için çalışmalar mevcut. Bu sorunun giderilmesi ile birlikte kasık fıtığı, mide ameliyatı, bağırsak ameliyatı ve bunlar gibi birçok önemli ameliyatları burada yapabileceğiz. Bunlar ile birlikte yine ilçemizde sünnet hizmeti almak isteyen vatandaşlarımıza da bizzat bu hizmeti sunacağız. Yani vatandaşlarımız hastanemizde sadece poliklinik hizmeti almayacak aynı anda önemli ameliyat hizmetlerinden de başka bir yere sevk edilmeden burada faydalanabilecek.”
Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Hasan Yaşar kimdir?
1985 Manisa doğumlu olan Yaşar, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olup, Genel Cerrahi Uzmanlığını da yine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda aldı.
Kaynak: Gencinsesi.com

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat