SON DAKİKA

Genç'teki En kapsamlı Okul Sergisi

Bu haber 29 Mayıs 2017 - 10:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç Şehit Murat Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, düzenlenen “Görsel Sanatlar Sergisi” yılsonu gösterisi ile hünerlerini sergiledi. 180 Öğrenci ve 8 öğretmen tarafından hazırlanan sergide ortaya çıkan eserler, sergiyi ziyaret edenleri kendine hayran bıraktı.
2016-2017 Eğitim ve öğretim sezonunun sonuna doğru gelinirken okullar, öğrencilerinin 1 yıl boyunca yaptıkları eserleri sergilemeye başladılar.
Genç Şehit Murat Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından da 2016-2017 eğitim-öğretim yılı, yılsonu “Görsel Sanatlar sergisi” açıldı. Okul kapalı yerleşkesinde bir birinden farklı eserlerin görücüye çıktığı sergiyi ziyaret eden davetliler, büyük bir ilgi ile eserleri inceledi. Geçtiğimiz yıl ilçede yaşanan hain terör saldırısının ardından şehidin ismi verilen okulun bir diğer önemli ziyaretçileri ise ilçe polis teşkilatı oldu. İlçede görev yapan çok sayıda polis ile birlikte sergiyi ziyaret eden Genç İlçe Emniyet Müdürü Levent İzmir, çalışmalar ile ilgili okul idaresinden bilgiler aldı. Ortaya çıkan eserlerin birbirinden değerli ve önemli olduğunu belirten Emniyet Müdürü Levent İzmir, öğrenci, öğretmen ve okul idaresini tebrik etti.
Sergiyle ilgili bilgi veren Okul Müdür Vekili Hakan Kaya; “Çocuk Gelişimi Bölümü ve Okul Öncesi uygulama sınıfı, bilişim, hasta bakımı ve giyim sınıflarının yıl içerisinde yaptıkları ortak çalışmaları yılsonunda okul koridorumuzda sergiye açtık. Sergi, okul idaresi koordinatörlüğünde 180 öğrenci ve 8 öğretmen tarafından hazırlandı. Burada sergilenen bütün çalışmalar kendi öğrencilerimizin el emeğidir. Sergide ki amacımız, çocukların üretim, hayal, beceri ve iş birliğini ortak harekete geçirmektir. Sergimizde ortaya çıkan eserler, ihtiyacı olan Anasınıfı okullarına öğrencilerin eğitimi için hediye edilecek” dedi.
Okul Müdürü Vekili Hakan Kaya ayrıca daha önce yine okul koordinesinde düzenlenen bir kermeste elde edilen gelirlerin de aynı şekilde ihtiyacı olan Anasınıfı öğrencilerinin eğitimi için hediye edildiğini sözlerine ekledi.
Kaynak: Gencinsesi.com

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat