SON DAKİKA

Pilot Üniversite Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Bu haber 26 Mayıs 2017 - 11:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Programı” kapsamında Türkiye’de seçilen beş pilot üniversiteden biri olan Bingöl Üniversitesi, “Tarım ve Havza Bazlı Kalkınma” alanında yapılabilecek projelerle ilgili değerlendirme toplantılarına devam ediyor.
24 Mayıs 2017 Çarşamba günü Bingöl Üniversitesi senato salonunda yapılan PİKOM (Pilot Üniversite Koordinasyon Merkezi) değerlendirme toplantısında; YÖK üyelerine ve Kalkınma Bakanlığı uzmanlarına pilot üniversite kapsamında “Tarım ve Havza Bazlı Kalkınma” alanında üniversitemizin geldiği aşama hakkında sunum yapıldı.
Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak başkanlığında senato salonunda yapılan değerlendirme toplantısına; YÖK Denetleme Kurul Üyesi Prof. Dr. Orhan Aydın, YÖK Bilim, Teknoloji ve Kurumlararası İlişkiler Komisyonu üyesi Prof. Dr. Murat Ali Dulupçu, YÖK Uzmanı Nadiye Aksakal, üniversite rektör yardımcıları Prof. Dr. Hakan Olgun, Prof. Dr. Hasan Çiftçi, genel sekreterimiz Doç. Dr. Abdullah Taşkesen, PİKOM Danışma Kurulu Üyesi Doç. Dr. Mahmut Hızıroğlu, Kalkınma Bakanlığı Planlama Uzman Yardımcısı Tuğba Deniz, FKA Bingöl Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü İsa Telimen ile üniversitemizin akademik ve idari personeli katıldı.
Toplantı boyunca; pilot üniversite sürecinde üniversitemizde bugüne kadar gelinen aşamalar hakkında bilgilendirme yapılarak, bundan sonra yapılacak işlerle ilgili planlamalar yapıldı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat