SON DAKİKA

Yetimler İçin Kermes Yapıldı

Bu haber 22 Mayıs 2017 - 21:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan Şehit Kaymakam Ersin Ateş İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri, “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” projesi kapsamındaki yetim kardeşlerine destek olmak için kermes düzenlediler.
İHH, Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Eğitimciler Birliği Sendikası tarafından yürütülen “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” projesi kapsamında Solhan Şehit Kaymakam Ersin Ateş İlköğretim Okulu, yetimler yararına kermes düzenledi.
“Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” projesi kapsamında Solhan Şehit Kaymakam Ersin Ateş İlköğretim Okulu’nda ilkokul birinci sınıftan ortaokul sekizinci sınıfa kadar öğrenim gören öğrencilerin maddi ve manevi destekleri ile düzenlenen kermese önemli ölçüde destek sağlandığı belirtildi.
Kermes hakkında bilgi veren Solhan Şehit Kaymakam Ersin Ateş Ortaokulu Müdürü ve Eğitim Bir-Sen Solhan İlçe Temsilcisi Nurullah Azak, “İHH, Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Eğitimciler Birliği Sendikası tarafından yürütülen “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” projesi kapsamında okulumuz öğrencilerinin kardeş olduğu yetimlerimize katkı amacıyla kermes düzenlendi. Daha önce düzenlediğimiz kermeslerde okulumuzda bulunan yetimlerimize de bu kapsamda destek sunarken bu yıl kendi yetimlerimize ayrı bir program kapsamında destek sunduk, okul öğrencilerimizin kardeş olduğu diğer yetimler için ise kermes düzenledik. Öğretmen, öğrenci, personeller ve velilerimizin desteği ile hazırlanan kermese katılan ve maddi manevi destek veren herkesten Allah razı olsun.” ifadelerini kullandı.
Kaynak: Solhanın Sesi Gazetesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat