SON DAKİKA

Yeni Sanayi İçin 129 Milyon Bütçe Ayrıldı

Bu haber 22 Mayıs 2017 - 23:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl 3. Kısım Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Murat Kılıç, parselasyon işlemleri biten ve imar planı onaylanan site için bakanlık tarafından 129 milyon TL bütçe ayrıldığını söyledi.
Bingöl 3. Kısım Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi 2017 Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Bir düğün salonun da düzenlenen toplantıda, site çalışmalarına ilişkin üyeleri bilgilendiren Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kılıç, arazide parselasyon işlemlerinin bittiğini, imar planının da İl Özel İdaresi tarafından onaylanarak imara açıldığını kaydetti.
Tapu ve kadastro ile yazışmaları sonucunda tapu kayıtlarının alındığını belirten Kılıç, “ 2017 yatırım programına alınmamız için gerekli bütün işlemleri bitirdikten sonra yatırım programına başvuruda bulunduk ve bakanlık tarafından kabul görülen bu büyük projemiz yatırım programına alınmasını sağladık. Bakanlık tarafından 129.000.000.00 TL’ lik bir bütçe ayrılan projemizin çalışmaları devam etmektedir. Projemiz Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylandıktan sonra önümüzdeki iki ay gibi kısa bir süre zarfında bakanlığımızın desteği ile bu büyük projemizin ihalesi yapılarak yüklenici firmaya 2017 takvim yılı içinde inşaat çalışmalarına başlatma niyetindeyiz. İhale sonrası ortaya çıkacak olan yapı maliyetleri belirlendikten sonra ödeme planlarını düzenlenecektir. Bir yandan da çevre duvarı, mini fuar alanı ve idare binası için kurumlar tarafından yapılan hibe destekleri için görüşmelerimiz devam etmektedir. Nihai sonuca vardıktan sonra siz değerli üyelerimize bilgi verilecektir.” şeklinde konuştu.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    sperrmuellberlin.org

    abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

    Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat