SON DAKİKA

MHP Bingöl İl Başkanı Belirlendi

Bu haber 22 Mayıs 2017 - 23:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Nurettin Varol 380 delegenin 115’inin oyunu alarak MHP Bingöl İl Başkanı oldu.
Bingöl Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) kongresinde 380 delegeden 254’ü oy kullandı. Yapılan seçim sonucunda Nurettin Varol 115, Hasan Kızılboğa 87, Nizamettin Alas 52 oy aldı.
115 delegenin oyunu alarak MHP’nin yeni Bingöl İl Başkanı olan Nurettin Varol, kongrenin ardından açıklamalarda bulundu. Varol yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Böylesine büyük, onurlu bir görevi şahsıma layık gören siz değerli dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. sizlere, milliyetçi hareket partisi Bingöl İl Başkanı olarak bana emanet ettiğiniz bu mukaddes bayrağı asla yere düşürmeyeceğime söz veriyorum. rabbim, bu ağır sorumluluğun, bu büyük emanetin gereğini yapma kudretini hepimize nasip eylesin. ülkemizin içinde bulunduğu zor günlerde sizin gibi yol arkadaşlarımla birlikte omuz omuza yürümekten büyük bir şeref duyuyorum. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in de dediği gibi yolumuz çetindir ama iman dolu bir yoldur. geleceğimiz aydınlıktır. kutlu yolculuğumuz hayırlı uğurlu olsun. yolumuz aziz Türk milletin sesi, partimizin lideri sayın dr. devlet bahçeli bey’in yoludur. bugünkü kongreden, bu salonu dolduran, kongrenin gerçekleşmesinde emeği geçen bütün kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. milliyetçi hareket partisi bugünlere milli şuur sayesinde gelmiştir. milli şuura sahip Türk gençliğine özellikle şükranlarımı sunuyorum. geleceğimiz olan gençler, Türk-İslam ülküsü sizlerin omuzlarında yükselecektir. sizde bu iman ve inanç olduğu müddetçe milliyetçi Türkiye’ye her an daha da yaklaşmaktayız. bu kongrenin gerçekleşmesinde emeği geçen, huzur içinde, güvenlik içinde kardeşçe örnek bir kongre yapmamıza büyük destekleri olan Bingöl Emniyet Müdürlüğü’ne, güvenlik görevlilerine teşekkür ediyorum. Bingöl Ülkü Ocakları’na, bu salonun en güzel şekilde hazırlanmasına katkı sağladığı için teşekkür ediyorum. en büyük teşekkürüm tabii ki milliyetçi-ülkücü hareket’in göz bebeği olan Ülkü Ocakları’nadır. Divan başkanımız ve divan üyelerine, kongremizin örnek bir kongre olarak gerçekleşmesinde gösterdikleri özenden dolayı şükranlarımı sunuyor, ayrıca ülkemizin bütünlüğü, bağımsızlığı için gece gündüz demeden sınır kapılarında, güneydoğuda ve güzel ülkemizin dört bir tarafında mücadele eden, halkımızın güvenliği adına cansiperane çalışan bütün güvenlik kuvvetlerimize, askerimize, polisimize, korucularımıza kısacası hayatını ortaya koyan bütün güvenlik birimlerimize çok teşekkür ediyorum. Yüce yaradan bizleri çıkmış olduğumuz bu kutsal yolda mahcup etmesin. hepinizi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Allah’a emanet olun.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat