SON DAKİKA

SEYFAN-DER Kongreye Gidiyor

Bu haber 21 Mayıs 2017 - 9:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Seyfan Köyü Derneği, Haziran ayında yapacağı kongreye hazırlanıyor.
Genç ilçesine bağlı Zıktê aşiretinin en büyük köylerinden olan Seyfan köyü sakinlerinin kurmuş olduğu Seyfan Köyü Kültür Sanat Kalkınma ve Dayanışma Derneği (SEYFAN-DER), Haziran ayında kongreye gideceğini duyurdu.
Seyfan Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Açıkbaş ve yönetim kurulu üyeleri kongre hazırlıklarını konuşmak için bir araya geldi. Piramit Cafe & Restourant’ta bir araya gelen dernek üyeleri haziran ayında yapılacak olan 2. Olağan genel kongre için istişare toplantısı yaptı.
Yapılan istişare toplantısı neticesinde Dernek Başkanı Orhan Açıkbaş, dernek başkanlığı için tekrar aday olduğunu ilan ederek, “köylerimize ve köylülerimize katkı sunmak adına bir araya geldiğimiz bu çatı altında olmaktan gurur duyuyorum. Daha fazla hizmet etme ve birlikteliğimize katkı sunma adına bu yarışta geri çekilmeden devam edeceğim. Haziran ayında yapacağımız 2. Olağan genel kongremizde tekrar aday olduğumu bildirmek istiyorum. Dernek adına nice programlar gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz inşallah. Bu konuda tüm köylülerimizden destek bekliyoruz.” şeklinde konuştu.
Tüm Seyfanlıların Prig Seyf’in torunları olduğunu hatırlatan Açıkbaş, “Hepimizin bir aile olduğu bilincine dayanarak, tüm aile fertlerimizi derneğimize ve kültürümüze sahip çıkmaya davet ediyoruz. Bu vesile ile 3 yıllık sürdürdüğüm dernek başkanlığı sürecinde bizleri yalnız bırakmayan başta yönetim kurulu üyelerimize ve değerli köylülerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.
İstişare toplantısı yapılan ikramların ardından sona erdi.
Dernek başkanlığı için mevcut başkan dışında başka bir adayın olmadığı ve Orhan Açıkbaş başkanlığında tek listeyle seçime gidileceği öğrenildi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat