SON DAKİKA

Bingöl'de 19 Mayıs Programı Yapıldı

Bu haber 19 Mayıs 2017 - 18:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı.
Bingöl Karşıyaka Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 98. yılında kutlama programına Vali Yavuz Selim Köşger’in yanı sıra, 49. Komando Tugay Komutanı Albay Ersin Altay, Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Bektaş, Bingöl İl Jandarma Komutanı Hakan Bayer, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, kurum müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Milletin tüm onur ve asaletiyle Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde tarih sahnesindeki yerini aldığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan: “19 Mayıs, sadece Türk milli kurtuluş hareketinin başlangıcı değil, yeni Türk devletinin de çağdaş değerlerle milletler ailesi içerisinde yerini almasının adıdır” dedi.
Türkiye Cumhuriyetinin 100. yıl dönümü yaklaşırken, ülkenin demokratik standartlarının gelişmesi ve muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma hedefine doğru hızla ilerlemesi için Türk gençliğinin üzerine düşen sorumluluğu yerine getireceğini belirten Arıkan: “Türkiye Cumhuriyetinin istiklalinde gençlerin cephenin ön saflarında verdiği kararlı mücadelenin istikbal mücadelemize de ışık tutacağına inanıyoruz. Bu sebepten 19 Mayıs’ı anmaktan ziyade 19 mayıs ruhunu anlamayı daha çok önemsiyoruz” şeklinde konuştu.
Konuşmanın ardından, öğrenciler tarafından şiirlerin okunmasıyla devam eden program, şiir, kompozisyon, voleybol, masa tenisi ve futbol il birinciliği branşlarında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.
Taekwondo gösterisi, step aerobik gösterisi ve halk oyunlarıyla devam eden kutlamalar, mahalli sanatçı Anvi Polat’ın sahne almasıyla sona erdi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat