SON DAKİKA

"Geniş Perspektif İçin Çok Çeşitli Kitaplar Okuyun"

Bu haber 18 Mayıs 2017 - 20:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Köşger: “Dünyaya Daha Geniş Perspektifle Bakmak İstiyorsanız, Çok Çeşitli Kitaplar Okuyun”
Vali Yavuz Selim Köşger, “Okuyorum, Bingöl’de Aydınlık Bir Gelecek Kuruyorum” projesi kapsamında okullarında en çok kitap okuyan Yunus Emre Anadolu Lisesi ve Kazım Karabekir Ortaokulu öğrencileriyle bir araya geldi Öğrencilere, kendi seçtikleri kitapları hediye eden Vali Yavuz Selim Köşger, öğrenciler ile uzun süre sohbet etti.
Geniş bir perspektife sahip olmaları için çocuklara, çok çeşitli kitaplar okumalarını tavsiye eden Vali Köşger: “Elbette ki insanın bir bakış açısı, bir dünya görüşü olacaktır ancak bu bakış açınız, bu dünya görüşünüz, dünyaya tek bir pencereden bakmanıza sebep olmasın. Bunun için çok çeşitli fikir sahibi olan yazarları da okumak lazım. Geniş bir perspektif elde etmek için bunu yapmanız lazım. Buraya sizleri çok kitap okuduğunuz için davet ediyoruz. Kitap okumanıza çok önem veriyoruz. Sizlere seçtiğiniz kitapları hediye ediyoruz. Kitap okumaya devam ettiğiniz sürece sizlerle daha fazla buluşacağız. Yaptığınız işten zevk almanın bir yolu da iyi eğitim alarak, hayata olumlu bakmaktır. Bunun da okuduğunuz ve okuyacağınız kitaplar sayesinde farkına varacaksınız. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.
Programda öğrencilere İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, Bilgi İşlem Şube Müdürü Ahmet Burtaşkıray ile öğrencilerin okul müdürleri ve öğretmenleri eşlik etti.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat