SON DAKİKA

Engelli Kadınlarla Bir Araya Geldiler

Bu haber 18 Mayıs 2017 - 9:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’nin eşi Pervin Barakazi ve Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger’in eşi Fatma Köşger, engelli kadınlarla bir araya geldi.
Bingöl Belediye Başkanının eşi Pervin Barakazi, Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger’in eşi Fatma Köşger ile birlikte Engelliler haftası kapsamında engelli kadınlarla biraraya geldi.  Engelli kadınlarla biraraya gelen Barakazi ve Köşger engelli kadınların sorunlarını dinlediler.
10-16 Mayıs Engelliler Haftasıyla ilgili bir açıklama yapan Pervin Barakazi, en büyük engelin sevgisizlik olduğunu ifade etti. Barakazi, “Aslında her sağlıklı birey aynı zamanda bir engelli adayıdır.O yüzden engelli kardeşlerimizi gördüğümüzde bu olasılığı aklımızdan çıkarmamız gerekiyor.Dolayısıyla engelli kardeşlerimizin karşılaştığı problemlerin çözümünde onların yanlarında olmalı ve yalnız olmadıklarını hissettirmeliyiz.Bu anlamda bizde burada valimizin kıymetli eşi Fatma Köşger hanımefendi ile birlikte şehrimizde bulunan engelli hanım kardeşlerimizle bir araya geldik” şeklinde konuştu.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat