SON DAKİKA

23 Bölgeye Giriş 1 Eylül'e Kadar Yasak

Bu haber 18 Mayıs 2017 - 19:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de daha önce özel güvenlik bölgesi ilan edilen 23 bölgenin bu durumu 1 Eylül’e kadar devam edecek. Söz konusu 23 bölgeye belirtilen tarihe kadar girmek yasak.
Daha önce 15’er gün ara ile geçici özel güvenlik bölgesi ilan edilen Bingöl’deki 23 bölge, son olarak 1 Mayıs’ta uzatılmıştı. Bingöl Valiliği süresi sona eren yasağın tarihini, bugün yayınladığı yeni bir açıklama ile uzattı. Buna göre daha önce Geçici Özel Güvenlik Bölgesi ilan edilen yerler, alınan yeni kararla birlikte 1 Eylül 2017 tarihine kadar özel güvenlik bölgesi olarak kalmaya devam edecek.
Konuya ilişkin açıklama yapan Bingöl Valiliği şu ifadelere yer verdi: “Bingöl ili sınırları içinde faaliyet gösteren bölücü terör örgütü ve diğer terör örgütlerinin son zamanlarda yapmış oldukları terör ve yıldırma eylemleri, ilimizin sosyal ve ekonomik gelişmesini de olumsuz etkilemeye başlamıştır. Bu eylemler neticesinde vatandaşlarımız, ekonomik, sosyal faaliyetlerini yürütme ve seyahat etme haklarını kullanmaktan mahrum kalmıştır. Günlük hayatları olumsuz etkilenen vatandaşlarımız büyük mağduriyet yaşamaktadırlar. Bingöl Valiliğimiz, öncelikle vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması, mevcut huzur ve güven ortamının devam ettirilmesi, devletimizin ve milletimizin her türlü terörist tehdidi ve saldırıdan korunması maksadıyla; bölgesinde emniyet ve asayiş temin etmek için ilgili mevzuat çerçevesinde her türlü tedbiri almaktadır.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat