beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Yarım Asır Sonra Bingöl'de Bir Araya Geldiler

Bu haber 17 Mayıs 2017 - 13:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

1965-1972 yılları arasında yolu Bingöl Lisesi ile kesişen öğrenci ve öğretmenler sivil toplum gönüllüsü Semiramis Karaaslan öncülüğünde yarım asır aradan sonra Bingöl’de bir araya geldiler.
1965-1972 Yılı Bingöl Lisesi öğrencileri ile Bingöl Lisesi’nde yarım asırdan fazla görev yapan öğretmenler Halim Küçük, İrfan Balçık, Hüsniye Gültekin, Ali Yaşar Coşan, Alaettin Koçak, Hasan Kantaş, Aysel Kulakaç, Mevlüt Öz, Kenan Girgin ve Selahattin Kızıltaş Bingöl’de bir araya geldi.
Karaaslan, Bingöl’de düzenlenen program hakkında şu ifadeleri kullandı: “Değerli öğretmenimiz İrfan Balçık’ın Ankara da başlattığı geleneksel Bingöl Liseliler buluşmasının bu yıl Bingöl de organizesini üstlendiğim, Bingöl Lisesi öğrencileri olarak başta Hüsamettin Korkutata olmak üzere, Bedri Tuğ, Faik Burakgazi, İbrahim Aybek, Selahattin Altunbay ve Zihni Karaarsalan’ın, yanımdan hiç ayrılmayıp bana güç veren sınıf arkadaşım Ferda Tuğ’un, her an destek sunan Üniversitemiz Genel Sekreteri Prof. Dr. Abdullah Taşkesen’in desteği ile 4’üncüsünü yaptık. Bingöl Lisesi öğrencileriyle öğretmenlerimiz birlikte, Bingöl sokaklarını karış karış gezdik. Öğretmenlerimiz her bir sokak da anılarını aradılar, evlerini aradılar… Buruk bir mutluluk vardı ifadelerinde… Yüzenada da Bingöl Üniversitesi öğrencilerinin hazırladığı ‘2. Yüzenada Festivali’nde öğrenciler bizi halaylarla karşıladılar Her şey çok güzeldi. Anılar vardı, anılar anlatılırken kimi zaman gözyaşları, kimi zaman kahkahalar vardı. Onlar bize, biz onlara doyamadan ayrıldık. Daha ayrılmadan bir başka buluşmanın programını yapmaya başladık bile. Zaman zaman kurum yetkilileri de içtenlikle katıldı aramıza. Bingöl Valimiz Yavuz Selim Köşger, Belediye Başkanımız Yücel Barakazi, Cumhuriyet Başsavcımız Ahmet Bektaş, Rektörümüz İbrahim Çapak, Emniyet Müdürümüz Metin Akay eşleriyle katıldılar… Belediye Başkanımıza başımız sıkışınca acilen destek verdikleri için, Rektörümüze bu değerli öğretmenlerimize otobüs tahsis ettikleri için, bizi sokak sokak sabırla gezdiren kaptanımız Hüsamettin Balun’a, Otel Grand Berti Sahibi Hasan Bataray ve içten karşılayıp misafirlerimizin rahat etmeleri için elinden gelen tüm gayreti sarfeden Müdiresi Sibel Ekici ve de ekibine sonsuz teşekkürler.”

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat