SON DAKİKA

Verimlilik Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

Bu haber 17 Mayıs 2017 - 11:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü koordinasyonunda, Bingöl Üniversitesi’nin ortaklığı ve Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü ev sahipliğiyle yürütülen verimlilik haftası etkinlikleri kapsamında; Bingöl Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencilerine yönelik OSB’deki işletmelere teknik gezi düzenlendi.
Teknik Gezi programında imalat sanayinde farklı sektörlerin üretim aşamaları, organizasyon yapıları incelendi. Programa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi dekan yardımcısı Doç. Dr. Abdulvahap Baydaş, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü M. Mesut İlhan, OSB Müdürü Nurullah Çiftçi eşlik etti.
Ziyaret edilen işletmelerde; hammadde tedarikinden nihai ürün çıktısına, markalaşmadan pazarlamaya kadar olan aşamalar incelenerek, firma çalışanları tarafından ziyaretçiler detaylı bilgilendirildi. Böylece geleceğin iş dünyasına katılma aşamasında olan girişimci adayı öğrenciler için sahadaki çalışmaları izleme ve değerlendirme fırsatı oluşturuldu.
[ad id=”6501″]
Fabrika gezilerinin akabinde OSB konferans salonunda katılımcılara OSB’lerin kuruluşu, işletilmesi, yönetilmesi hakkında Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü M. Mesut İlhan ve OSB müdürü Nurullah Çiftçi tarafından bilgilendirme yapıldı. Bingöl Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Abdulvahap Baydaş, teknik gezi kapsamında öğrencilerin görüş ve sorularını alarak işletmelerin yönetim ve organizasyonunun verimlilik ile ilişkisi konusunda bilgilendirme yaptı. Program sonunda Bingöl OSB yönetimince yapılan ikramın akabinde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından gönderilen tanıtım ve bilgilendirme materyalleri dağıtıldı. Teknik geziye katılan öğrenciler, işletmelere teknik gezilerin düzenlenerek üretim süreçleri hakkında çeşitli bilgilerin uygulamalı olarak aktarılmasından memnun kaldıklarını söyleyerek, bu teknik gezilerin devam ettirilmesinin gerektiğinin uygulama açısından önemli olduğunu belirtti.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat