SON DAKİKA

Mektup Yazmada Türkiye Üçüncüsü Oldu

Bu haber 17 Mayıs 2017 - 18:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dünya Posta Birliği Tarafından Düzenlenen Mektup Yazma Yarışmasında 3. Olan Yusuf Bihar Önal’a Ödülü Verildi.
Dünya Posta Birliği (UPU) tarafından “Yeni Birleşmiş Milletler Genel Sekreterinin Danışmanı Olduğunu Düşün, İlk Olarak Hangi Dünya Sorununu Ele Alması İçin Ona Yardım Edersin ve Bu Sorunu Çözmesi İçin Ona Nasıl Tavsiyelerde Bulunursun” konusuyla düzenlenen 46. Uluslararası Mektup Yazma Yarışmasında Türkiye 3.’sü olan Cevdet Yılmaz Orta Okulu öğrencisi Yusuf Bihar Önal’a, okulunda düzenlenen törenle 2.000.TL’lik hediye çekini Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger verdi.
Törende yaptığı konuşmasında, Türkiye’yi uluslararası düzeyde teslim edecek olan eserlerin, Dünya Posta Birliği Uluslararası Büro tarafından da değerlendirileceğini ifade eden PTT Başmüdürü Abdullah Taşdelen, yapılan değerlendirmede derece aldığı takdirde Yusuf Bihar Önal’ın ayrıca ödüllendirileceğini dile getirdi.
Göstermiş olduğu başarıdan dolayı Yusuf Bihar Önal’ı tebrik eden Vali Köşger: “Biz Bingöl’de şu hedefi yakalamaya çalışıyoruz biliyorsunuz Bingöl’de okullarımızın fiziki standartları Türkiye standartlarının üzerine çıktı. TOBB Cevdet Yılmaz Ortaokulu’muz da bunlardan birisi, gayet güzel bir mekânda eğitim ve öğretim görüyorsunuz, akademik başarıyı aynı zamanda da öğrencilerimizin milli değerlere sahip kişiler olmasını hedefliyoruz. Sadece akademik başarı değil hedefimiz yani insana topluma millete ve tüm insanlığa yararlı bireyler insanlar yetiştirmek, hedefimiz bu. TOBB Cevdet Yılmaz Ortaokulu’nda yakalanan bu başarı benim her zaman takdirle izlediğim bir başarı buradaki öğrencilerimizin genel başarı ortalamasından gayet memnunuz. Tabi daha iyi olmasını temenni ediyoruz. TEOG sınavında 15 tane birincisi var okulunuzun buda güzel bir başarı, tabi bütün öğrencilerimizin birinci olmasını isteriz biz, ama esas önemli olan bu sınavlarda herkesin birinci olması mümkün değil, herkesin kabiliyeti yönünde tercih yapması ve eğitim aldığı alanda severek gönülden o işe gönlünü de katarak eğitim görmesi gerekir. Bu bağlamda bir yavrumuz Türkiye üçüncüsü olmuş, diğer alanlarda da başarılar gelecektir inşallah. PTT’mizin Dünya Posta Birliği perspektifinde düzenlediği bu yarışmada Türkiye 3.sü olarak Yusuf oğlumuzun Bingöl adına üçüncü olması bizleri çok mutlu etti. Kendisini tanımaktan çok mutlu olduğumu belirtiyor ve kendisini tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat