beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Dil Eğitimlerini Başarıyla Tamamlayanlara Sertifikaları Verildi

Bu haber 17 Mayıs 2017 - 10:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesinde Dil Eğitimlerini Başarıyla Tamamlayan Öğrencilere Sertifikaları Verildi.

Bingöl Üniversitesi “Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi” tarafından düzenlenen Türkçe Dil kursu ile yurtdışından gelen lisans ve lisansüstü öğrencilerine, 2016-2017 akademik yılında 600 saat Türkçe dil eğitimi verildi.
Eğitim sonrası yapılan sınavda başarı gösteren öğrenciler, Avrupa dil portföyüne uygun olan C1 düzeyinde sertifika almaya hak kazandı. Başarılı olan öğrenciler için düzenlenen sertifika töreninde kursu birinci olarak bitiren öğrenci, sertifikasını Rektör Prof. Dr. İbrahim ÇAPAK’ tan aldı.
Üniversite ‘Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi’ tarafından 2016-2017 akademik yılında düzenlenen C1 düzeyinde Türkçe kurslarında başarılı olarak sertifika almaya hak kazanan öğrencilere sertifikaları verilirken, Sertifika törenine üniversite Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, rektör yardımcıları Prof. Dr. Hasan Çiftçi, Prof. Dr. Hakan Olgun, Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Ramazan Solmaz, Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yılmaz Irmak, ​akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat