SON DAKİKA

Çevre Yolunun Aydınlatmaları Tamamlandı

Bu haber 17 Mayıs 2017 - 10:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (FEDAŞ), çevre yolundaki aydınlatma çalışmalarını tamamladı.
Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (FEDAŞ) Bingöl İl Müdürlüğü, Hava alanı çevre yolu geçiş güzergahında bulunan otobüs durakları ve vatandaşların can güvenliği için sokak aydınlatma çalışmalarını tamamladı.

FEDAŞ Bingöl il müdürlüğü, merkez, ilçe ve köylere yönelik bakım, onarım çalışmalarını sürdürüyor. Öncelikle kış aylarında kopan ve gevşeyen enerji nakil hatlarında germe çalışması yapan FEDAŞ ekipleri, köylere enerji sağlayan trafo ile panoların bakımını da yaptı. Enerji nakil hatlarından evlere uzanan kablolardan eskiyenler yenileri ile değiştirilirken, Yeni çevreyolunun aydınlatılması için sokak lambaları takıldı.

FEDAŞ İl Müdürü Yunus Koçakelçi, konu ile ilgili açıklama yaptı. Koçakelçi, açıklamasında, “uzun süredir gündemde olan çevre yolunun aydınlatma işlemini 15 Mayıs 2017 itibariyle tamamlamış bulunmaktayız. Çalışmalar esnasında yol güvenliği de alınmış olup, çevre yolunda herhangi bir olumsuzluğa sebebiyet vermeden çalışmalarımız tamamlandı.” dedi.

Ayrıca Planlı çalışma dışında 444 9 186 numaralı ihbar hattı kullanılarak oluşturulan aydınlatma arıza ihbarlarının da en kısa sürede çözümlendiğini kaydeden Kocakelçi , “can ve mal kayıplarının yaşanmaması adına üzerinde hassasiyetle durulan aydınlatma çalışmaları esnasında gösterilen sabır ve anlayıştan ötürü tüm vatandaşlara ve Çalışmada emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat