SON DAKİKA

Genç'te Üniversite Tanıtım Standı Açtılar

Bu haber 14 Mayıs 2017 - 8:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç Anadolu Lisesi ile İbn-i Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi idareci ve öğretmenleri, açtıkları stand ile öğrencilerine üniversitelerin tanıtımını yaptı.
YGS sonuçlarının açıklanması ile birlikte LYS’ye girmeye hak kazanan üniversite adaylarını üniversite telaşı sararken, Genç’te eğitim veren lise dengi okullar, öğrencileri için üniversitelerin tanıtım standını açtı.
Okul bahçesinde günü birlik açılan standa İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Dinler, Genç Anadolu Lisesi Müdürü Yaşar Seven, İbn-i Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Abdurrahman Yılmaz ile okulların öğretmenleri ve öğrencileri katılırken, öğrenciler standda görevli öğretmenler tarafından üniversiteler hakkında bilgilendirildi.
Standı gezen İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Dinler, böyle bir çalışmayı yapan öğretmenleri kutlarken bu çalışmalar sayesinde öğrencilerin gidecekleri bölüm hakkında önceden bilgi sahibi olacaklarını ve gittikten sonra pişman olmayacaklarını söyledi. Dinler, “İlçemizdeki Genç Anadolu Lisesi ve İbn-i Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerine dönük mesleki tanıtım için bir araya gelmişiz. Burada amacımız öğrencilerimizi daha sonra gidecekleri bölümleri önceden öğretmenler aracıyla yardımcı olmak. Gidecekleri bölüm hakkında bilgi sahibi olmak, gittikten sonrada pişman olmayacakları bölümleri seçme konusunda yardımcı olmaktır. Ben, bu konuda gayret eden, bu çalışmayı yapan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ve başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.
Birçok üniversitenin tanıtımının yapılan standda, öğrenciler tanıtım kataloğu ve broşür alarak üniversiteler hakkında bilgi edindiler.
Gencinsesi.com

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat