SON DAKİKA

Vali Köşger: Bol Bol Kitap Okuyun

Bu haber 11 Mayıs 2017 - 17:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Köşger; “Ülkemizi Daha Gelişmiş Ufuklara Taşımak İstiyorsanız, Bol Bol Kitap Okuyun”
Vali Yavuz Selim Köşger, “Okuyorum, Bingöl’de Aydınlık Bir Gelecek Kuruyorum” projesi kapsamında okullarında en çok kitap okuyan Bingöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Bingöl Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri ile buluştu.
Kitapların, insanı daha donanımlı hale getirdiğini belirten Vali Köşger: “Sizin gibi gençlerin iyi yetişmesi lazım. Bir ülkenin en büyük sermeyesi yetişmiş insan gücüdür. Yeraltı kaynakları çok zengin ülkeler var, ancak yetişmiş insan gücü olmadıkları için ülkelerini maddi anlamda kalkındıramıyorlar. İnsan gücünüz iyi olmazsa, siz yeraltı kaynaklarınızı çıkarır başka ülkeye ucuza satarsınız. Onlar da işler ve size çok daha pahalıya satar. Bunun için yetişmiş insan gücü çok önemli. Kendinizi geliştirmeniz çok önemli. Okuduğunuz kitaplar da bunun temelini oluşturacaktır. Hangi alanı seçerseniz seçin, kitaplar insana çok geniş ufuklar açar. İnsanı daha donanımlı hale getiriyor kitaplar. Bunun için kitap okumanızı çok önemsiyoruz. Ülkemizi daha gelişmiş ufuklara taşımak istiyorsanız, bol bol kitap okuyun” dedi.
Programda öğrencilere İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Orhan Buğrahan, Bilgi İşlem Şube Müdürü Ahmet Burtaşkıray ile öğrencilerin okul müdürleri ve öğretmenleri eşlik etti.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat