SON DAKİKA

Engelleri Aşmak İçin Yürüdüler

Bu haber 11 Mayıs 2017 - 16:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Engelliler haftası nedeniyle “Engellilere Duyarlılık” yürüyüşü gerçekleştirildi.
Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile ilgili sivil toplum kuruluşları (STK) tarafından “Engelliler Haftası” münasebetiyle “Engellilere Duyarlılık” yürüyüşü gerçekleştirildi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Engelli STK’ları tarafından 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikte vatandaşlar ve engelliler bir arada yürüyüş gerçekleştirdi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü önünde başlayan yürüyüş, Dörtyol saat kulesi önüne kadar “En büyük engel sevgisizliktir”, ”Engelleri aşalım, yardımlaşalım” sloganlarıyla devam etti.
Altı Nokta Körler Derneği Başkanı Mücahit Korkutata burada yaptığı açıklamada, en büyük engelin engellenmek olduğunu belirterek, “Onların sıkıntılarını paylaşalım ve taleplerini yerine getirelim. Unutulmamalıdır ki her birey bir engelli adayıdır. Özellikle trafikte seyir halinde olan vatandaşlar iyi bir adaydır. Adaylık sürecinizi iyi bir şekilde değerlendirin yoksa bizim düştüğümüz duruma düşebilirsiniz. Halkımıza şu sosyal mesajı veriyoruz, bizimle birlikte olun. İnsanların dış görünüşüyle değil, onların fikirlerine önem verin. Sosyal farkındalık noktasında herkesin çocuklarını ve çevresini bilinçlendirmesi gerekiyor. Bizim sizlere ihtiyacımız var, derneklere olan desteğinizi de esirgemeyin lütfen.” şeklinde konuştu.
Yürüyüşe engelli dernekleri üyelerine, Müsiad Bingöl Şube Başkanı Ali Akbana, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Muzaffer Çakar, İşkur İl Müdürü Halis Erdoğan ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü M.Emin Çakan da eşlik etti.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat