SON DAKİKA

Solhan'da Uçurtma Şenliği Yapıldı

Bu haber 08 Mayıs 2017 - 19:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan Belediyesi tarafından Kayıtlı İstihdamın Teşviki II kapsamında yürütülen ‘Herkes İçin Kayıtlı İstihdam’ AB projesi faaliyetleri kapsamında uçurtma şenliği yapıldı.
Solhan Belediyesi tarafından yürütülen ‘Herkes İçin Kayıtlı İstihdam’ AB projesi faaliyetleri devam ediyor.
Solhan Belediyesi tarafından Kayıtlı İstihdamın Teşviki II kapsamında yürütülen ‘Herkes İçin Kayıtlı İstihdam’ AB projesi faaliyetleri kapsamında öğrenci ve velilerine yönelik uçurtma şenliği etkinliği düzenlendi.
Solhan Boğlan Geçidi General Çeşmesi mevkiinde düzenlenen uçurtma şenliğine, Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Solhan Belediye Başkan Vekili Adil Maç, Kayıt Dışı İstihdam Kurulu Üyeleri, Kurum Amirleri ve davetliler ile öğrenciler aileleriyle beraber katıldılar.
Bingöl Üniversitesi Solhan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinin gönüllü olarak görev aldığı etkinliğe katılan öğrenciler ve velileri, etkinliğin faydalı olduğunu ve etkinliği düzenleyenlere teşekkür ettiklerini ifade ettiler.
Solhan Belediyesi tarafından Kayıtlı İstihdamın Teşviki II kapsamında yürütülen ‘Herkes İçin Kayıtlı İstihdam’ projesi koordinatörü Nihat İnan, “proje kapsamında eğitimler yanında sosyal etkinlikler de yaparak vatandaşlarımızın bilinçlenmesine katkı sağlarken sosyal etkinlikler ile de birlik beraberlik içinde bir arada faaliyetler yürütme gayretinde olduk. Proje kapsamında yaptığımız uçurtma şenliğine katılıp burada keyif aldıklarını belirtip mutluluklarını paylaşanların bu durumlarına sebep olmak ve ortak olmak bizleri sevindirmiştir.” İfadelerini kullandı.
Boğlan Geçidi General Çeşmesi mevkiinde düzenlenen uçurtma şenliği alanına taşıma Solhan Belediyesi tarafından yapıldı. Etkinliğe katılanlara kayıtlı istihdamın önemine vurgu yapılan uçurtma, balon ve şapka dağıtıldı. Görevli öğrencilere de tişört dağıtılan etkinlikte katılımcılara döner ve germ (ayran aşı çorbası) ikram edildi.
Solhanın Sesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat