SON DAKİKA

Solhan'da Öğrenciler En İyi Öğretmenleri Seçti

Bu haber 08 Mayıs 2017 - 18:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin katılımı ile okulda yapılan anket ile belirli alanlarda okulun en iyi öğretmenleri seçildi. Seçilen en iyi öğretmenlerin ödüllendirildiği öğrenildi.
Çeşitli etkinlikler ile öğrencilerin başarısına ve okulun sosyal ve fiziki durumuna katkı sağlayan Solhan kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğrencilerin katılımı ile bir anket düzenlendi.
Düzenlenen anket sonucu öğrencilerin seçtiği öğretmenlere ödül verildiği öğrenildi.
Yapılan anket çalışması ile ilgili okulun internet sitesinde yer alan haberde şu ifadelere yer verildi: “Öğretmenlerimiz ödüllendirildi. Mesleğinde temayüz eden öğretmenleri tespit etmek amacıyla okul idaresi ve okulumuz rehber öğretmenleri ile ortaklaşa düzenlenen ve okulumuzun bütün öğrencilerine anket uygulanmıştır. Aşağıda verilen başlıklar adı altında okulumuz öğretmenleri anket sonucuna göre belirlenmiş ve öğretmenlerimizin yıl içindeki etkinlikleri de dikkate alınarak ödüllendirilmiştir.”
Ankette; “En iyi ders anlatan öğretmen, En sevdiğim öğretmen, En sempatik öğretmen, En çalışkan öğretmen, En mütevazı öğretmen, En disiplinli öğretmen, En arkadaş öğretmen ve En merhametli öğretmen” seçiminin yapıldığı belirtildi.
Solhanın Sesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat