SON DAKİKA

Genç'te Kentsel Dönüşüm Hazırlığı

Bu haber 07 Mayıs 2017 - 22:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Genç ilçesinin bazı bölgelerinde kentsel dönüşüm kapsamında eski çarpık yapılaşmalar yıkılıp yerine yeni modern yapılar yapılacak.
Genç Belediyesi, imardaki daralma ve çarpık yapılaşmanın önlenmesi için acil eylem planına dahil ettiği kentsel dönüşüm kapsamında Mayıs ayı sonunda vatandaşlar ile bir araya geleceğini duyurdu.
Genç Belediyesi, Mayıs ayı sonunda vatandaşları bilgilendireceği kensel dönüşüm çalışması hakkında açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, “Belediyemizin imardaki daralma ve çarpık yapılaşmayı önleme adına revize edilen imar planımızın modern kentleşme ve hizmet sunumu baz alınarak ilçemiz genelindeki iskan vasfını yitirmiş altyapı itibarıyla (kanal, su, yol vb:) hizmette beklenilen sonucu alamadığımız alanlarda kentsel dönüşüm projeleri uygulaması başlatılmıştır. Cumhuriyet Mahallesinde Hükümet konağı arkası eski üç katlı afet konutlar ve çevresindeki diğer yapılar ile Kültür Mahallesindeki Eski Cezaevi konutlarında Kentsel dönüşüm uygulanacak. Bu bağlamda hedef alan üzerinde ikamet eden hak sahipleri ile 2017 Mayıs ayının son haftasında bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir. Yeri ve tarihi ayrıca belirtilecektir. Ön bilgilendirme amacıyla bu açıklamaya ihtiyaç duyulmuştur. Proje ile ilgili hak sahipleri bilgilendirilecektir” denildi.
Gencinsesi.com

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat