beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Kur'an Kursu'nda Etkili İletişim Semineri Yapıldı

Bu haber 05 Mayıs 2017 - 23:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingol Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından “Aile Eğitim Programı” Kapsamında Hacılar Kur’an Kursunda “Etkili İletişim Konulu Seminer” Yapıldı.

Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünde görev yapan Aile ve Tüketici Ekonomisti ve Sosyolog tarafından Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında sağlıklı, mutlu ve müreffeh ailelerin oluşması için, aile içi iletişim süreçlerinin işlevselleştirilerek aile yaşam kalitesinin artmasına yönelik Hacılar Kur’an Kursu’nda 05 Mayısta 15 kişiye yönelik Etkili İletişim konulu seminer verildi.
Seminerde “İletişimin Önemi, Sağlıklı ve Etkili İletişim Yöntemleri, Kişiler Arası İletişimi Etkileyen Faktörler ve Çözüm Yolları “vb. konulara değinilerek bireyler arasındaki sağlıklı iletişim ve etkileşimin önemine vurgu yapıldı. Bireyler arasında gerçekleştirilen iletişimin çeşitliliği kadar, verimliliğinin de aile yaşam kalitesi ve mutluluğunu arttırmada önemli olduğuna değinilerek, katılımcıların konulara aktif bir şekilde katılımları sağlandı.
Seminerin sonunda, katılımcılardan gelen sorular açık ve anlaşılır bir şekilde cevaplandırılarak uygulamanın pratik yöntemlerine değinildi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat