beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Genç Meslek Yüksekokulundan İlk Konferans

Bu haber 05 Mayıs 2017 - 15:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç Meslek Yüksekokulu ilk konferansına ev sahipliği yaptı. 

Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İnsan ve Toplum Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi, gazeteci-yazar Doç. Dr. Süleyman Doğan Genç Meslek Yüksekokulunda “ Mesnevi Eğitim ve Çok Kültürlü Yansımalar” konulu bir konferans verdi.
Genç Meslek Yüksekokulu konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Genç Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Rıdvan POLAT, akademik ve idari personel ve öğrenciler katıldı.
Genç Meslek Yüksekokulunda düzenlenen ilk konferans olması nedeniyle ayrı bir öneme sahip olan konferans yoğun bir katılımla gerçekleşti. Yaklaşık 1 saat süren konferans katılımcıların soru cevaplarıyla tamamlanırken etkinlik sonunda katılımcılar da Doç. Dr. Süleyman Doğan ile tanışma fırsatı buldu.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat