SON DAKİKA

Genç Bilim Adamları Eserlerini Sergiledi

Bu haber 04 Mayıs 2017 - 9:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de Genç bilim adamları eserlerini sergiledi.
Bingöl Rekabet Kurumu Anadolu Lisesi´nde “4006 TUBİTAK Bilim Fuarı”nın açılışı yapıldı.
Rekabet Kurumu Anadolu Lisesi´nde öğrenciler tarafından hazırlanan Fizik, Kimya, Biyoloji, Coğrafya, Sosyoloji ve Tarih alanında açılan 25 projenin yer aldığı serginin açılışı İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak ile diğer kurum müdürleri tarafından yapıldı.
Fuardaki projeleri ilgiyle tek tek inceleyen Belediye Başkanı Barakazi ile Rektör Çapak, öğrencilerden bilgi alarak, öğrencileri çalışmalarından dolayı kutladı.
Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, yaptığı açıklamada, öğrencilerin yıl içerisinde öğretmenlerinin desteğiyle hazırladıkları projeleri başarılı bulduğunu söyledi.
Her bir projede bir emek olduğunu kaydeden Engin, “Öğrencilerimiz tarafından her yıl düzenli olarak farklı alanlarda bilimsel projeler hazırlanarak sergileniyor. Bugün burada 25 proje sergilenmiş ve hepsi de çok başarılı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak amacımız öğrencilerimizi hayata daha kaliteli hazırlanmasını sağlamaktır. Bu projede emeği geçen öğretmen ve idarecilerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Fuarda, öğrencilerin hazırladığı ve daha önce Malatya’da düzenlenen Bölge yarışmasında birinci olan “1 Mars, 1 Ders” projesi büyük ilgi görürken, aynı projenin önümüzdeki hafta Ankara’da düzenlenecek olan TUBİTAK ortaöğretim kurumları arası Türkiye finallerine katılacağı öğrenildi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat