SON DAKİKA

Geçici Araç Köprüsü Trafiğe Açıldı

Bu haber 03 Mayıs 2017 - 21:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl şehir merkezini Bahçelievler Mahallesinden Karşıyaka’ya bağlayan geçici araç köprüsü trafiğe açıldı.
Çapakçur köprüsünün yıkılması sonucu şehrin iki yakasını bağlayan en önemli güzergah olan Şişmantürk köprüsünün de yaşanan sel felaketi sonrası yıkılması Bingöl trafiğini felç noktasına getirmişti. Şişmantürk köprüsünün yıkılmasından sonra şehir merkezinden Düzağaç ve Uydukent bölgesine giden araçlar Kültür Mahallesindeki bağlantı yollarını kullanmak zorundaydılar. Bu durumda o bölgede trafiğin sıkışmasına sebep olduğu gibi zaman konusunda da ciddi sorunlar doğurmaktaydı.
Bingöl Belediyesi yıkılan köprünün 20 metre ilerisinde geçici bir köprü yaparak araçların bir kısmının buradan gitmesini sağlayarak, trafiğe bir nebze de olsun katkı sağlamış oldu. Yapılan yeni köprünün giriş çıkış noktalarının dar olması büyük araçların geçişi sırasında sorun yaşatacağından dolayı ilk etapta küçük araçların bu köprüyü kullanabileceği öğrenildi.
Vatandaşlar geçici çözüm için memnuniyetlerini dile getirirken, en kısa süre içerisinde Şişmantürk köprüsünün yapılıp sorunun giderilmesi gerektiğini dile getirdi. Aynı şekilde Çapakçur Köprüsünün de zamanından önce bitirilip hizmete açılması hayati önem taşıyor.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat