SON DAKİKA

Araç Sürücüleri İçin Önemli Uyarı!

Bu haber 03 Mayıs 2017 - 19:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valiliği, Çapakçur köprüsü yapılana kadar Devlet Hastanesi acil girişinin alt kısmındaki servis yolunun, yalnızca ambulans, itfaiye ve emniyet araçlarının kullanımına açık, diğer araçların kullanımına kapalı olduğu uyarısında bulundu.
Bingöl Valiliğinden yapılan açıklamada ayrıca şehir bağlantı yollarında bulunan yol trafik levhalarına uyulmadığı, bu durumun da trafik kazalarına sebebiyet verdiği belirtildi. Yönlendirme tabelalarına uymayan sürücülerin cezai mueyyideye maruz bırakılacağı kaydedildi.
Valilik tarafından yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde:
“15.02.2017 tarihli İl Trafik Komisyonu Toplantısında; İlimiz Çapakçur deresi üzerinde bulunan köprünün yıkılarak yerine yapım çalışmaları başlanılan köprü ve yol inşaatı süresince, ilimiz genelinde trafik akımının tanzimi ve yönlendirilmesi bakımından yaşanabilecek olumsuzlukların asgari düzeye indirilmesi amacıyla; Bingöl Devlet Hastanesi Acil Girişinin alt kısmında servis yolunun,  15.02.2017 tarihli İl Trafik Komisyonunun “Acil durumlarda ambulans, itfaiye ve emniyet araçlarının kullanımına açık, diğer araçların kullanımına kapalı olacak şekilde geçiş yolunun yapılmasına,” kararı gereği söz konusu servis yolu sivil araçların kullanımına kapalıdır. Yine, İlimiz Kültür Mahallesi Oğuzhan Caddesinin ise Kınalı Caddesi kavşağına kadar olan kısmının geliş gidiş olarak, Kınalı Caddesi kavşağından Yeni Genç yoluna kadar olan kısmının tek yön olacak şekilde şehirden çıkış yolu olarak ayarlanması şeklinde 15.02.2017 tarihli İl Trafik Komisyonu kararı alınmıştır. Yapılan çalışmalarda tek yön olmasına rağmen Yeni Genç yolundan Oğuzhan Caddesine giriş yapıldığı, girişlere tabela konulmasına rağmen Acil Güvenlik Yolunun sivil araçlar tarafından kullanıldığı, bu yollarda kazalara sebebiyet verildiği görülmüştür. Trafik akışının düzenli olarak sağlanabilmesi ve trafik cezaları ile karşı karşıya kalmamaları açısından vatandaşlarımızın kurallara uymaları büyük önem arz etmektedir.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat