SON DAKİKA

Kadınlara Yönelik Etkili İletişim Semineri Yapıldı

Bu haber 02 Mayıs 2017 - 16:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Aile Eğitim Programı” Kapsamında Uzunsavat Kur’an Kursunda “Etkili İletişim Konulu Seminer” Yapıldı.

Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünde görev yapan Aile ve Tüketici Ekonomisti ve Sosyolog tarafından Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında sağlıklı, mutlu ve müreffeh ailelerin oluşması için, aile içi iletişim süreçlerinin işlevselleştirilerek aile yaşam kalitesinin artmasına yönelik Uzunsavat Kur’an Kursu’nda 24 kişiye 28.04.2017 tarihinde Etkili İletişim konulu seminer verildi.
Seminerde “İletişimin Önemi, Sağlıklı ve Etkili İletişim Yöntemleri, Kişiler Arası İletişimi Etkileyen Faktörler ve Çözüm Yolları “vb. konulara değinilerek bireyler arasındaki sağlıklı iletişim ve etkileşimin önemine vurgu yapıldı. Bireyler arasında gerçekleştirilen iletişimin çeşitliliği kadar, verimliliğinin de aile yaşam kalitesi ve mutluluğunu arttırmada önemli olduğuna değinilerek, katılımcıların konulara aktif bir şekilde katılımları sağlandı.
Seminerin sonunda, katılımcılardan gelen sorular açık ve anlaşılır bir şekilde cevaplandırıldı ve uygulamanın pratik yöntemlerine değinildi.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat