SON DAKİKA

Yasaklı Bölgelerin Yasağı 15 Mayıs'a Kadar Uzatıldı

Bu haber 30 Nisan 2017 - 17:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’deki 23 bölgenin geçici özel güvenlik bölgesi ilan edilmesi kararı 15 gün süreyle yeniden uzatıldı. Buna göre 15 Mayıs’a kadar söz konusu bölgelere giriş yasak olacak.
Bingöl Merkez ve ilçelerinde daha önce toplam 23 nokta geçici olarak “Özel Güvenlik Bölgesi” ilan edilmişti. İlk olarak 02 Mart – 16 Mart 2017 tarihleri arasında “Geçici Özel Güvenlik Bölgesi” ilan edilen yerler, toplam 4 defa 15’er günlük olacak şekilde yasaklı bölge olarak ilan edilmişti. Söz konusu bölgelere vatandaşların girmesi yasaklanmıştı.
İlk olarak 2 Martta başlayan yasak, son olarak 16 Nisan’da 30 Nisan’a kadar uzatılmıştı. Bingöl Valiliği bugün süresi sona eren yasağın tarihini, yayınladığı yeni bir açıklama ile uzattı. Buna göre daha önce Geçici Özel Güvenlik Bölgesi ilan edilen yerler 15 Mayısa kadar özel güvenlik bölgesi olarak kalmaya devam edecek.
Konuya ilişkin açıklama yapan Bingöl Valiliği şu ifadelere yer verdi: “Bingöl ili sınırları içinde faaliyet gösteren bölücü terör örgütü ve diğer terör örgütlerinin son zamanlarda yapmış oldukları terör ve yıldırma eylemleri, ilimizin sosyal ve ekonomik gelişmesini de olumsuz etkilemeye başlamıştır. Bu eylemler neticesinde vatandaşlarımız, ekonomik, sosyal faaliyetlerini yürütme ve seyahat etme haklarını kullanmaktan mahrum kalmıştır. Günlük hayatları olumsuz etkilenen vatandaşlarımız büyük mağduriyet yaşamaktadırlar.
Bingöl Valiliğimiz, öncelikle vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması, mevcut huzur ve güven ortamının devam ettirilmesi, devletimizin ve milletimizin her türlü terörist tehdidi ve saldırıdan korunması maksadıyla; bölgesinde emniyet ve asayiş temin etmek için ilgili mevzuat çerçevesinde her türlü tedbiri almaktadır.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat