SON DAKİKA

Kermes ile 50 Öğrenciye Giyim Yardımı

Bu haber 30 Nisan 2017 - 21:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç Nuri Özaltın İlkokulu tarafından geçtiğimiz hafta yapılan kermesle okulda okuyan 50 ihtiyaç sahibi öğrenciye giyim yardımı yapıldı.
Genç Nuri Özaltın İlkokulu anlamlı bir kampanyaya imza attı. Okul idaresi ve öğretmenleri maddi durumu iyi olmayan öğrenciler yararına geçtiğimiz hafta düzenlenen kermes ile elde ettikleri geliri okulda okuyan ihtiyaç sahibi 50 öğrenciye destek için kullandı.
Okul idaresi tarafından alınan bu karara gönüllü destek veren öğretmenler, tamamen kendi inisiyatifi ile evlerinde hazırladıkları yiyeceklerle kermes düzenledi. Öğrenci yararına olması nedeniyle yoğun geçen kermeste elde edilen gelir sayesinde okulda okuyan yardıma muhtaç 50 kız ve erkek öğrenciye giyim desteği yapıldı.
Kermesin düzenlenmesinde, desteği ve emeği olan herkese teşekkür eden Okul Müdürü Cuma Kalkan, “Okulumuzda, ekonomik durumu iyi olmayan ancak okumak isteyen öğrencilerimiz var. Onların, kıyafet ve benzeri ihtiyaçlarını karşılamak için kermes düzenlemeye karar verdik. Öğretmen arkadaşlarımızın tamamı, bunun için gönüllü oldu, kendilerine teşekkür ediyorum. Vatandaşımızın yoğun ilgi gösterdiği bu kermesten, elde ettiğimiz gelirle yardıma muhtaç öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşıladık. Biliyorsunuz daha önce de okulumuz için çeşitli kermesler yapmıştık. Ne zaman bu tür sıkıntıları görsek halletmek için hemen bir şeyler yapma gereği duyuyoruz. Öğrenciler bizim, bizim geleceğimiz onları yüz üstü bırakmak vicdanımız el vermiyor. Azda olsa bu tür kermeslerle öğrencilerimize katkı sağlıyoruz” şeklinde konuştu.
Gencinsesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat