SON DAKİKA

Yazar Sema Maraşlı Solhan'da Seminer Verdi

Bu haber 28 Nisan 2017 - 15:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Solhan Şahlanıyor konferansları kapsamında düzenlenen eğitim seminerlerinin bu haftaki konuğu Araştırmacı Yazar Sema Maraşlı oldu.
Solhan Kaymakamlığı, Solhan Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla hazırlanan “Solhan Şahlanıyor” konferansları kapsamındaki eğitim seminerleri Araştırmacı Yazar Sema Maraşlı ile devam etti. Türkiye’nin dört bir yanında konferanslar veren Araştırmacı Yazar Sema Maraşlı ‘Solhan Şahlanıyor’ eğitim seminerleri kapsamında Solhan’da konferans verdi.
25 Nisan 2017 Salı günü 2 seans olarak yapılan konferans, yaklaşık 1000 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Düzenlenen seminerin ilk seansı saat:10.00’da başladı. İlk seansta ortaöğretim kurumlarının 11’inci sınıf ile 12’nci sınıflardaki kız öğrencileriyle buluşan Araştırmacı Yazar Sema Maraşlı ikincisi seansta ise bayanlara seslendi.
Öğrencilerin beğeniyle dinlediği Araştırmacı Yazar Sema Maraşlı ‘Hz. Peygamber ve Güven Toplumu ile Anne Babalarımızın Beklentileri’  adıyla bir seminer verdi. Yazar Maraşlı seminerde öğrencilere çeşitli tavsiyelerde bulundu. Seminerin ikinci seansı ise saat: 14.00’de gerçekleştirildi. Bu seansta bayanlara yönelik oturumda konuşan Yazar Maraşlı “Hz. Peygamber ve Güven Toplumu ile Evimiz Cennet Bahçesi Olur Mu?’ konularında katılımcılara seslendi. Maraşlı, seminerler sonrası katılımcılardan gelen sorulara cevap vererek semineri sonlandırdı.
Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği ve büyük beğeni toplayan ‘Solhan Şahlanıyor’ konferansları kendi alanında uzman, toplumun kültürel ve ahlaki değerlerine önem veren tanınmış yazarlar ile kişisel gelişim uzmanlarının seminerleriyle devam edeceği öğrenildi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat