SON DAKİKA

Genç'te 350 Güvenlik Korucusu Yemin Etti

Bu haber 27 Nisan 2017 - 13:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Genç ilçesinde daha önce alımı yapılan 350 güvenlik korucusu gerçekleştirilen tören ile yemin edip göreve başladı.
Genç’e bağlı köy ve mezralarda görev yapacak 350 güvenlik korucusu düzenlenen törenle yemin etti. 350 güvenlik korucusu için İlçe Jandarma Komutanlığında düzenlenen yemin törenine Genç Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bezen, Bingöl Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Federasyonu Başkanı Salih Kişi, kurum amirleri ve korucu yakınları katıldı.
Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. İlçe kaymakamı Hasan Hüseyin Vural’ın güvenlik korucularına hitaben konuşma yapmasından sonra güvenlik korucuları, Türk bayrağı ve silahın bulunduğu masaya ellerini koyarak yemin etti.
Yemin eden güvenlik korucuları yaklaşık 40 gün süren eğitim ve güvenlik soruşturması sonrası raporu olumlu olanlardan oluştu. Yemin eden güvenlik korucuları Genç ilçe sınırları içerisinde görev yapabilecekleri gibi zorunlu haller dışında il dışında da görev yapacaklar.
(Foto: Arşiv)

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat