SON DAKİKA

Vali Köşger Öğrencilere Kitap Hediye Etti

Bu haber 26 Nisan 2017 - 18:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Okuyorum, Bingöl’de Aydınlık Bir Gelecek Kuruyorum” projesi kapsamında okullarında en çok kitap okuyan öğrencilerle bir araya gelen Vali Yavuz Selim Köşger öğrencilere kitap hediye etti.
Proje kapsamında Mevlana Anadolu Lisesi ve Bingöl Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerini makamında ağırlayan Vali Köşger, çocuklarla uzun süre sohbet Edip çeşitli tavsiyelerde bulundu.
Gelecek nesillerin bilinçli ve şuurlu olmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Vali Köşger: “Her birinizin hedeflerine yürümenizi canı gönülden arzu ediyoruz. Özellikle kızlarımızın şuurlu olmaları, gelecekle ilgili tasavvurları olması, tasarıları olması, projeleri, beklentileri olması bizleri çok mutlu ediyor.
Bir erkeği eğitirseniz bir kişiyi eğitmiş olursunuz ama bir kadını eğitirseniz bir toplumu, geleceği eğitmiş olursunuz. Dolayısıyla eğitimli olmanız, bilinçli olmanız, şuurlu olmanız, geleceğe iyi hazırlanıyor olmanız bizim açımızdan daha umut vericidir. Sizlerin donanımlı olması, ülkenin geleceği için önem arz eden bir konu. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.
“Siz kitap okumaya devam ettikçe biz de size destek olmaya devam edeceğiz” diyen Vali Köşger, “Hangi mesleği seçerseniz seçin, seçtiğiniz mesleği en iyi şekilde severek yapın. İşe gönlünüzü katarsanız mesleğinizi en iyi şekilde icra edebilirsiniz” şeklinde tavsiyelerde bulundu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat