beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Stresle Baş Etme Konulu Seminer Yapıldı

Bu haber 26 Nisan 2017 - 19:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de Aile Eğitim Programı” Kapsamında Aile Destek Merkezi’nde “Stresle Baş Etme” Konulu Seminer Yapıldı.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünde görev yapan Sosyolog ve Aile ve Tüketici Ekonomisti tarafından Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında 26.04.2017 tarihinde Aile Destek Merkezi’nde 26 kursiyere “Stresle Baş Etme” konulu seminer verildi.
Seminerde Stres nedir? Stresin Etkileri Nelerdir? Streste Yanlış Çözümler Hangileridir? Stresle Baş Etmede Etkili Yollar Nelerdir? Stresten Nasıl Korunuruz? Stresten Korunma Yolları Nelerdir? Stresten Korunma Yollarından Olan Zihinde Canlandırma ve Solunum Egzersizi Nasıl Uygulanmalıdır? Problem Çözme Teknikleri Hangileridir? vb. konularına değinildi.
Seminer sonunda kursiyerlerden gelen sorular açık ve anlaşılır bir şekilde cevaplandırılarak ve uygulamanın pratik yöntemlerine değinilerek seminerin daha verimli olması hedeflendi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat