SON DAKİKA

Sevgi Çocukları Fidan Dikti

Bu haber 26 Nisan 2017 - 21:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı İller Bankası Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu’nda koruma ve bakım altında bulunan çocuklara çevre bilincini aşılamak amacıyla Kervansaray yolu üzerindeki korulukta 40 adet fidan dikildi.
Fidan dikimi programına, İl Müdürü Mehmet Emin Çakan,  Sağlık Müdürü Süleyman Budunoğlu, Halk Sağlığı Müdürü Vedat Söyler, İl Müdür Yardımcıları,  Kuruluş Müdürleri, Kuruluş personeli ve çocuklar katıldı.
Fidanların toprakla buluşma zamanının geldiğini ve bu sebeple etkinliğin gerçekleştirildiğini söyleyen İl Müdürü Çakan, “Sevgi Evleri biliyorsunuz geleceğimizde önemli bir yeri olacak çocuklarımızın devletimizin himayesinde yetiştiği, barındığı bir yer. Çocuklarımızın sevincine ortak olmamız lazım. Çocuklarda gelecek demek, fidan da gelecek demek. Bu iki anlamı birleştirdik ve bugün onlarla birlikte fidan diktik. Dikilen fidanların uzun ömürlü olmasını, çocuklarımızın bahtının açık olmasını ve gelecekte başarılı bireyler olarak topluma kazandırılmasını temenni ediyorum” dedi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat