SON DAKİKA

Bingöl'de TEOG'a 4 Bin 444 Öğrenci Girecek

Bu haber 24 Nisan 2017 - 22:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, 26-27 Nisan’da yapılacak Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavına 84 okulda toplamda 4 bin 444 öğrencinin gireceğini açıkladı.
İl Milli Eğitim Müdürü Engin, TEOG sınavı hakkında açıklamalarda bulundu. Engin, yaptığı açıklamada il genelinde 84 okulda 4444 öğrencinin ikinci TEOG sınavına gireceğini, bu okullarda 1197 öğretmenin görev alacağını belirtti.
Engin, açıklamasında öğrencilerin sınav heyecanının azaltılması için kendi okullarında sınava gireceklerini belirterek, “İlimizde öğrenim gören 4444 öğrenci, ülkemizdeki akranlarıyla birlikte merkezi sınava girecekler. Öğrencilerimizin başarılı ve huzurlu bir ortamda sınava girebilmeleri için 84 okulda, 1197 öğretmen görevlendirilmiştir. Öğrencilerimiz olağan dışı bir durumla karşılaşmadan sınav heyecanını azaltmak için sıradan bir günmüş gibi kendi okullarında sınava girecekler. Bütün sınavlar gibi bu sınavlar da öğrencilerimizin çeşitli yönleriyle bilgi birikimini sınamaya yönelik olacaktır. Fakat bu sınama hiçbir öğrencimizin hayat boyu, başarılı veya başarısız gibi bir değerlendirme ile anılmasına neden olamayacaktır. Çünkü çocuklarımız yalnız sınavla değerlendirilemeyecek kadar farklı zenginliklere ve güzelliklere sahiptir. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, kendilerini şimdiden kutluyorum. Çocuklarımızı sınavlara hazırlayan bütün yönetici, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyor, sınavlarda görev alacak tüm eğitim kurumları çalışanlarına da kolaylıklar diliyorum.” dedi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat