SON DAKİKA

AFAD Teknik Destek Çalıştayı Erzurum'da Yapıldı

Bu haber 24 Nisan 2017 - 13:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AFAD’ın Kurumsal Kapasitesinin Güçlendirilmesi ve Afet ve Acil Durum Yönetim Sisteminin Geliştirilmesi İçin Teknik Destek Programı çalıştayı Erzurum’da düzenlendi.
Avrupa Birliği tarafından desteklenen projenin Erzurum’da düzenlenen 3. toplantısına Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkan Yardımcısı Hamza Taşdelen de katıldı.
Hollanda ve Finlandiyalı uzmanlar tarafından bilgiler verilen programa Bingöl Afet ve Acil Durum İl Müdürü M.Emin Boğatekin ve Planlama ve Zarar Azaltma Şube Müdürü M.Emin Taş da katıldı.  Düzenlenen programa ayrıca Ev sahibi Erzurum  Afet ve Acil Durum İl Müdürü Selahattin Karslı, Erzurum Arama ve Kurtarma Birlik Müdürü Mehmet Rıza Andiç’in  yanı sıra, Trabzon, Artvin, Erzincan  il müdürleri ile  şube müdürleri katıldı.
AFAD Başkanlığı olarak büyük önem verdikleri bu projenin 3. toplantısını Erzurum’da gerçekleştiriyor olmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkan Yardımcısı Hamza Taşdelen çalıştay öncesinde ev sahipliğinden dolayı Erzurum Afet ve Acil Durum İl Müdürü Selahattin Karslı’ya plaket taktim etti.
Çalıştay sonunda Erzurum Afet ve Acil Durum İl Müdürü Selahattin Karslı’da katılımcılara çeşitli hediyeler takdim etti.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat