SON DAKİKA

Vali Köşger 23 Nisan Mesajı Yayınladı

Bu haber 23 Nisan 2017 - 11:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger, 23 Nisan Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Vali Köşger mesajında şu ifadelere yer verdi.
“Milli irademizin tescillendiği, dünyada çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 97. Yıldönümünü kutlamanın heyecanı içerisindeyiz.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılması İstiklal mücadelemizin dönüm noktası olmuş, Aziz ve Kahraman ecdadımız milli ruh heyecanıyla gerçekleştirdiği mücadeleden başarıyla çıkmış ve ezelde olduğu gibi ebediyete kadar da hür yaşayacağını tüm dünyaya haykırmıştır. Bu anlamda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Aziz milletimizin şartlar ne olursa olsun her güçlüğü aşabileceğinin bir nişanesidir.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, aynı zamanda dostluk, kardeşlik ve barış mesajlarının çocuklar aracılığıyla dünyanın dört bir köşesine ulaştırıldığı özel bir bayramdır. Bunun için geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sağlıklı, huzurlu ve mutlu yaşaması, donanımlı ve yetenekli bireyler olarak yetişmeleri, milli ve manevi duygularla yeşerip büyümeleri, daha mutlu bir geleceği kucaklamaları hepimizin ortak sorumluluğu olmalıdır.
Bu vesileyle tüm kahraman şehit ve gazilerimizi saygı, minnet ve şükranla anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın tüm çocuklara barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat