beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Aşağı Çarşı Yaya Köprüsü Açıldı

Bu haber 23 Nisan 2017 - 9:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Selden dolayı yıkılan aşağı çarşı yaya köprüsü yeniden kullanıma açıldı.
Geçtiğimiz günlerde yaşanan sel felaketi sonucu yıkılan aşağı çarşı yaya köprüsü bugün yaya geçişine yeniden açıldı.
Çarşı merkezi ile Karşıyaka mahallesini birbirine bağlayan ve toplu taşıma trafiğini rahatlatan köprü selden dolayı yıkılmıştı. Bingöl Belediyesi ekipleri yıkılan köprüyü yayaların daha fazla mağdur olmaması için geçici olarak kullanıma açtı.
Köprünün benzer bir sel felaketi ile yeniden yıkılmaması için yeni bir projelendirme ile sağlam yapılması gerekse de geçici olarak yapılıp kullanıma açılması vatandaşlar tarafından memnuniyet ile karşılandı. Bu köprü sayesinde Karşıyaka ve Uydukentten çarşı merkezine gitmek isteyen vatandaşlar, toplu taşıma araçları yerine yaya yolunu kullanmayı tercih etmektedirler. Bu durum hem zaman hem de maddi olarak tasarrufa sebep olmaktadır.
Yaya köprüsünün yapılmasını memnuniyet ile karşılayan vatandaşlar Şişman Türk köprüsünün de kısa sürede yapılıp araç trafiğinin de rahatlamasını temenni ettiler.
Bingöl NET

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat