beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Siyer-i Nebi Bilgi Yarışması Yapıldı

Bu haber 21 Nisan 2017 - 17:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de İmam Hatip ortaokulları arasında Siyer-i Nebi Bilgi Yarışması yapıldı.
Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlen İmam Hatip ortaokulları arası Siyer-i Nebi Bilgi Yarışması Cumhuriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi kapalı spor salonunda gerçekleştirildi. Yarışmayı izlemeye İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Arslan,okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve aileler katıldı.
Milli Eğitim Şube Müdürü Arslan yarışma öncesi yaptığı konuşmada, “Siyer-i Nebi Bilgi Yarışmasını geleneksel hale getirdi. Bu yıl da büyük bir katılımla gerçekleştirdik. Emeği geçen tüm öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizim için bu sınavın kaybedeni olmayacaktır. Sizler içinde olmasın çünkü sizler burada peygamberimizin hayatını öğrendiniz, öğrenmeye çalıştınız bu açıdan hepinizi yürekten tebrik ediyorum” dedi.
İl geneli 16 ortaokulun katıldığı bilgi yarışmasında 140 puanla Yenibaşak İmam-Hatip Ortaokulu birinci, 140 puanla 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu ikinci, Solhan İmam Hatip Ortaokulu ise üçüncü oldu.
Birinci olan okul öğrencilerine çeyrek altın, ikinci ve üçüncü olan okula hediye çeki ve plaket verildi.
Yarışma sonucu dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verilirken yarışmaya katılan tüm öğrencilere katılım belgesi ve kitap hediye edildi. Yarışmada birinci olan öğrencilerin ödüllerini Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Arslan verirken, ikinci olan öğrencilerin ödüllerini 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mahir Araboğa, üçüncü olan öğrencilerin ödüllerini ise Cumhuriyet Kız İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ahmet Gökmen verdi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat