beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Genç'te Kutlu Doğum Etkinliği Düzenlendi

Bu haber 21 Nisan 2017 - 14:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç  Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından Belediye Kültür Merkezinde Kutlu Doğum etkinliği düzenlendi. Okul öğrencilerinin hazırladığı program, katılımcılar tarafından beğeni ile izlendi.
Genç  Anadolu İmam Hatip Lisesinin düzenlediği Kutlu Doğum Etkinliği Belediye Kültür Merkezinde saat 10.00 da başladı. Düzenlenen etkinliğe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Orhan Buğrahan, İl Müftüsü Mecit Can, Bingöl Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Ahmet Hasanoğlu, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Arslan, Genç İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Dinler, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.
Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan etkinlik, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Orhan Buğrahın´ın selamlama konuşmasıyla devam etti.
Buğrahan; “Bu güzel günde hepimiz Peygamberimizin feyzinden, bereketinden faydalanmak için bir araya geldik. Hz. Muhammed’i anmaktan anlamaya geçildiği bir süreci yaşıyoruz, bu yılki temamız “Hz. Muhammed ve güven toplumu” tema’sı olup, bu temanın önemi daha da somutlaşmıştır.S Sebebi ise; İnsanlığın küresel boyutta bunalım yaşadığı, insanoğlu yüzünden tabiatın dahi güvenliği kalmamıştır. Terör ve savaşların etkisiyle İslam coğrafyasının zor bir süreç yaşadığı Can, mal, din, akıl ve nesil güvenliğinin kaybolduğu, 15 Temmuz hain Fetö kalkışması ile de dinimize duyulan güveni sarsmaya yönelik küresel, kirli üst aklın planı olduğu bir süreç yaşıyoruz” dedi.
“İnsanlığın Muhammed’ül emin atmosferine duyduğu özlem ortada, bu özlemin tesisi bize düşüyor, programın buna vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullanan Buğrahan etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve öğrencileri tebrik ettiğini belirtti.
Yapılan konuşmaların akabinde Genç  Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin seslendirdiği ilahilerle salondakiler duygu dolu anlar yaşadı. Oratoryo ve Şiir dinletilerinin ardından yapılan dua ile program son buldu.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat